פיתוח אפליקציות

מה: פיתוח וניהול אפליקציות/פורטלים המתעדות מידע ארגוני ו/או תהליך ארגוני ספציפי. כגון: ניהול מוצר, ניהול הלוואות, ניהול תערוכות, ניהול רכש, ניהול נסיעות ובעצםכל תהליך שרוצים לנטר אותו, להסיק על מגמות ולקבל החלטות עסקיות וארגוניות לגביו.

אנו מוודאים כי האפליקציות נוחות, מעוצבות וקלות לניווט על ידי ממשקי משתמש קלים ואינטואיטיביים. אנו דואגים כי בבסיסי הידע יהיו כלי תחקור טובים, בזמן תגובה יעיל.

כמו כן, כל תהליך העבודה מלווה בהדרכה צמודה עם המנהלים הישירים והכפיפים שלהם תוך הענקת שירות ותמיכה לאורך כל הדרך על מנת לוודא הטמעה טבעית בארגון.

תהליך פיתוח האפליקציה הינו גמיש ומאפשר למשתמש מגוון רחב של פעילויות: חיפוש, השוואה, תשלום, לימוד, חיפוש מגמות,ביצוע הזמנות, התרעות, תיעוד פעילויות מכל מקום בעולם ובכל זמן נתון.

איך:  ניתוח תהליכי העבודה ובניית האפליקציה על תשתית בסיס הידע או התממשקות למערכות כגון   BI ואחרות תוך שילוב במודלים תומכים כגון מודול ניהול הרשאות.

אנו לוקחים ומשתמשים בנתונים ובידע הקיים בבסיס הידע (ישויות, קשרים, נתונים, מידע וכו'). ישויות חסרות או שדות חסרים ספציפיים לאפליקציה מוספים לבסיס הידע וכך הוא מועשר בידע נוסף ומקושר לכל שאר הנתונים והידע.

ניתן לשלב מודולים קיימים המותאמים ספציפית ללקוח. לדוגמא:

  • ניהול הרשאות: מודול המאפשר לנהל משתמשים ברמות הרשאה שונות. ניתן לחלק את סוגי ההרשאות לפי אזורי כניסה במערכת, פעולות שמותרות לביצוע וכמובן מערכת לניהול הרשאות- שינוי או החלפת סיסמאות וכדומה.
  •  מערכת מסמכים: מאפשרת עץ לא מוגבל של תיקיות מידע, ניהול גרסאות, מידור, התראות, סוגי קבצים שונים ועוד. (לחילופין ניתן להשתמש בפלטפורמת Share Point).
  • מערכת תחקור יחודית שפותחה לצרכים של הלקוח דמוי של  Olap Viewer מודל שמתחקר קוביות ב"משקפיים" של הלקוח מנקודת מבט צרכים ופורמטים של הלקוח

היתרון:

  1. תיעוד ידע ותהליכים בארגון שמאפשר לנהל אותם בצורה ממוחשבת ובכך מאפשר: ניהול ותיעוד יעיל ואפקטיבי של תהליכי הארגון.
  2. צבירת מידע וידע ארגוני ועסקי מכל תהליך ומערכת תוך הרחבת בסיס הידע הארגוני והמודיעין העסקי של החברה.
  3. יצירת ערך מוסף המקנה תשתיות לקבלת החלטות וליצור תרומה לידע הארגוני.